Preloader

Bizi Arayın 0272-512-0-512

Hakkımızda

BERA EĞİTİM KURUMLARINA HOŞGELDİNİZ!

Hakkımızda

Sandıklı’da 10 yıldır hizmet vermekte olan Sınav Dershanesi, Tiamo Dahi Çocuk Merkezi, Tiamo Language School ve Sınav Kız-Erkek öğrenci yurtlarını bünyesinde barındıran Yunus Emre Özel Eğitim Öğretim Ltd.Şti ve Sandıklı’nın en köklü firmalarından Kokokkokoğlu İnşaat Ltd.Şti ortaklığı Sandıklı’da büyük bir yatırıma imza attı. 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında faaliyete başlayan Sandıklı Bera Eğitim Kurumları bölgenin en iddialı eğitim kurumu konumunda. Sandıklı-Afyonkarahisar yolunun 4. Km sinde 12.000 m2 arazi üzerine inşa edilen 7500 m2 kapalı alana sahip Bera Eğitim Kurumlarının bünyesinde Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Fen-Anadolu Lisesi bulunmaktadır. Sandıklı’da daha önce hiçbir okulda bulunmayan yüzme havuzu, cep sineması, spor salonu, dil odası, bilim ve sanat odaları, müzik odası, resim odası, kütüphane, laboratuvarlar, açık spor alanları, her okula özel bahçeler, anaokulu için oyun ve uyku odası…daha birçok yenilik ile Sandıklı’nın eğitim anlayışını tamamen değiştiriyor

Vizyonumuz

Eğitim alanında öncü, bireysel farklılıkları gözeten bir kurum olarak geleceğin dünyasında lider olacak, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, yetkin ve mutlu bireyler yetiştirmektir.

Fark Oluşturan
Sektöründe elde edilen tecrübeleri özümsemiş, paydaşlarına değer katan, sürekli gelişimi destekleyen, yenilikçi ve özgün uygulamalarla gelecek için yol gösteren bir eğitim kurumudur.

Toplumsal Sorumluluk Bilinci
Kendisine, yaşadığı fiziksel ve sosyal çevreye, ülkesine ve insanlığa karşı duyarlı, dünyanın daha yaşanılabilir olması için çaba sarf eden ve gelecek nesilleri düşünen bilinçte bireyler yetiştirir.

Bilimsel Düşünce
Gerçekçi ve bilimsel bilgilere dayanan, teknolojik gelişmeleri takip eden, objektif değerlendirme kriterlerine göre hareket edebilen anlayış ile çalışır. Geniş bir bakış açısıyla kendi rotasını çizebilen bireyler yetiştirir.

Misyonumuz

Temelde, öğrenmeyi öğretmek anlayışı ile çıktığımız yolculuğumuzda, Türkiye’ de kurmayı hedeflediğimiz yeni okul zincirlerimizle ve fark üreten insan kaynağımızla; ülke gelişimine katkı sağlayan bireyler yetiştirmektir. Spor, sanat, bilim ve teknoloji alanında uluslar arası başarılara sahip, keşifler ve bilimsel icatlar yapan bilim adamları ile geleceğin liderlerini yetiştiren bir kurum olmaktır.

Bütünsel
Bera Eğitim Kurumları olarak, öğrencilerimize geniş bir bakış açısı kazandırarak bilim, spor ve sanat anlayışı ile bütünsel bir yaklaşım içinde olmaları sağlanır. Kişilik ve değer gelişiminde farklı imkanlar sunarak özgün ve özgür dünya vatandaşları olmaları için çalışılır. Bütünsel yaklaşımı sağlayacak eğitim kadrosu, sürekli kişisel gelişim içinde olup takım ruhu ile dinamik bir yapı oluşturur.

Adalet
Adaleti bir kurum kültürü olarak benimseyen Bera Eğitim Kurumları daima dürüstlükten ve tarafsızlıktan şaşmayan, farklılıklara saygı gösterip, insani değerlere önem veren bir eğitim-öğretim ve çalışma ortamı oluşturacaktır.

Sorularınız mı var? Bizi arayın 0272-512-0-512