Preloader

Bizi Arayın 0272-512-0-512

Haberler

CUMHURİYET KUPASI SAHİBİNİ BULDU

Lise sınıflar arası düzenlenen Cumhuriyet Kupası voleybol turnuvasında Anadolu 11-A sınıfı şampiyon oldu. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

MASKEMİ TAKARIM FARKINDALIK YARATIRIM

“Lösemi için en büyük ilaç umut ve sevgidir”.YANINIZDAYIZ!

10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA HAFTASI

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle fuaye alanımız bir başka güzel. Emeklerinden dolayı Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Fatma Avşar’a teşekkür ederiz.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kurum Müdürümüz Hasan Hüseyin BAYKAL ilçemizde faaliyete başlayan Özel Sandıklı Engelli Bakım Merkezi Müdürü velimiz Ayşenur Esendemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Öğrencimiz Sıla Akıncı Avrupa 2.si Oldu

Öğrencimiz Sıla Akıncı Avrupa 2.si Oldu… Makedonya’nın başkenti Üsküp’te düzenlenen 11.Avrupa Shotokan Karate Şampiyonasında 8.Sınıf öğrencimiz Sıla Akıncı 2.olarak bizleri gururlandırdı.Öğrencimizi ve kulubünü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

3.SINIFLARIMIZIN GÜZEL AKŞAMI

3.sınıf öğrenci ve velilerimiz sınıf öğretmenimiz Sebahattin Yıkıldım ile akşam çayında bir araya geldiler. Katılımlarından dolayı tüm velilerimize teşekkür ederiz.

KIZILAY HAFTASI

29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında Türkiye genelinde bulunan okullarda Kızılay Haftası kutlanmaktadır. Beralı Minikler olarak “Küçük yardımlar büyük işler görür. ” anlayışıyla yaptığımız Kızılay draması ile Kızılay Haftasını kutladık, farkındalık oluşturduk.  

KASIM AYI YEMEK LİSTEMİZ YAYINLANDI

TÜRKİYE DERECELERİ

Türkiye dereceleri geliyor derken şaka yapmıyorduk.Türkiye Geneli Deneme Sınavında dereceye giren öğrencilerimiz belgelerini aldı. 2.sınıf öğrencimiz Defne Duman tüm soruları doğru yanıtlayarak 2585 kişi arasında Türkiye 1.si 3.sınıf öğrencimiz Levent Şeker tüm soruları doğru yanıtlayarak 3983 kişi arasında Türkiye 1.si 4.sınıf öğrencimiz Aras Duman tüm soruları doğru yanıtlayarak 4666 kişi Daha Fazla…

OKULUMUZDA CUMHURİYETİN 96.YILI COŞKUYLA KUTLANDI

Büyük Türk milletinin şanlı ve onurlu mücadelesinin ürünü olan ve millet egemenliğine dayanan cumhuriyetimizin 96. yılını kutluyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. “Gençler cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal Daha Fazla…

Sorularınız mı var? Bizi arayın 0272-512-0-512